SKORZYSTAJ Z DARMOWEJ DOSTAWY DO PACZKOMATU INPOST OD 249 ZŁ

Na zgłoszenie masz 14 dni od otrzymania przesyłki, następnie 14 od dnia zgłoszenia na odesłanie go na wskazany poniżej adres. Na dokonanie zwrotu masz w sumie 28 dni od otrzymania przesyłki. 


1. Aby towar mógł być zwrócony musi zawierać wszystkie metki i zawieszki, nie może nosić żadnych śladów używania oraz nie może być zniszczony.

Towar w momencie odsyłania musi być starannie zabezpieczony, tak aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu przez firmę kurierską. Zniszczenia wynikające ze złego zapakowania będą traktowane jako zniszczenie towaru a ich zwrot będzie rozpatrywany negatywnie.

PAMIĘTAJ! Odsyłaj produkty przesyłką rejestrowaną, np. listem poleconym lub przesyłką kurierską, tak abyś w przypadku zagubienia przesyłki przez przewoźnika mógł dochodzić swoich praw.

2. Pobierz z naszej strony formularz odstąpienia od umowy (formularz zwrotu) lub formularz wymiany rozmiaru/koloru zakupionych produktów (formularz wymiany).

3. Zapakuj produkty wraz z formularzem i odeślij na adres korespondencji: 

UlicznaDywizja.pl
HALA F 
ul. Transmisyjna 5
92-410 Łódź

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem" gdyż nie mamy technicznej możliwości odbioru takich przesyłek.

4. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - możliwie najszybciej zwrócimy Ci pieniądze (maksymalnie 14 dni) lub wyślemy pożądany przez Ciebie produkt. Zwracamy wszystkie poniesione przez Ciebie koszty, z wyjątkiem kosztów dodatkowych, wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia do nas towaru, który zwracasz, innego niż oferowany przez nas najtańszy zwykły sposób jego dostarczenia.

5. Zgodnie regulaminem sklepu oraz z przepisami ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. poz. 827) art. 38 pkt 5 konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w przypadku towarów, których nie można zwracać ze względów higienicznych lub zdrowotnych - jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. Dodatkowo w ofercie sklepu istnieją produkty, które nie podlegają zwrotowi. Są to między innymi produkty wytwarzane na specjalne zamówienie klienta, np. z dedykowanym zdjęciem na plecach, w specjalnie dobranej przez klienta kolorystyce, itp. 

Produkty wyłączone z prawa zwrotu mają w opisie wyraźną informację o braku możliwości zwrotu oraz prośbę o przemyślane zakupy.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: